- WESELA -

Malownicza lokalizacja

Gościniec pod Żaglami to urokliwe miejsce do zorganizowania jednej z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu, jakim jest ślub i wesele. Okolice Gościńca pod Żaglami oczarują Was romantyczną atmosferą.

1/1

- PIĘKNE -

Malownicze położenie nad brzegiem Wisły  w otulinie lasów Gostynińsko - Włocławskiego parku krajobrazowego i spokój przy akompaniamencie śpiewu ptaków tworzą niepowtarzalny klimat, godny niezapomnianego wesela.

Bliska odległość od Płocka Włocławka czy Gostynina nie zapominając o mniejszych  miejscowościach jest atutem, kiedy wybieramy sale weselną. Wymienione miasta znajdują się zaledwie 21 km od Gościńca pod Żaglami, dzięki czemu podróż z ceremonii zaślubin na wesele nie będzie uciążliwa

- SALA WESELNE -
 

Przyjęcia weselne w Gościńcu pod Żaglami organizowane są w klimatyzowanej sali, która może podjąć przyjęcie do 160 osób.

Dodatkowo posiadamy klimatyczną salę, w której można zorganizować kameralne spotkanie towarzyskie do 40 osób .

- KULINARIA -

Bogata oferta

Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy menu, inspirowane kuchnią polską. Wybrane potrawy sprawdziły się już na niejednym przyjęciu, które cieszą się uznaniem wśród naszych Gości.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, aby ten dzień na długo zapadł w pamięci Nowożeńców oraz ich Gości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty weselnej wszystkie Pary, które są zainteresowane organizacją przyjęcia Weselnego w malowniczym otoczeniu poza zgiełkiem miasta.


1/1

- W CENIE WESELA -

- uroczyste powitanie chlebem i solą oraz lampką szampana,

- 18 dań gorących,

- tort,

- apartament dla nowożeńców gratis,

- atrakcyjne ceny noclegów dla gości weselnych,

- ciasto i owoce,

- czerwony dywan,

- widok z okien sali bankietowej na leniwie płynącą Wisłę,

 

Dodatkowo oferujemy:

 

- poprawiny,

- stół wiejski,

- drink bar,

- pokaz fajerwerków,

Pobierz menu:

GOŚCINIEC POD ŻAGLAMI
Skoki Duże
87-815 Smólnik

© 2023 by Gościniec pod Żaglami. Proudly created with Wix.com