Wesela

Pod Żaglami

PRZYJĘCIA

Zapraszamy do uroczystego świętowania w Gościńcu pod Żaglami najważniejszych chwil w życiu w gronie rodziny i przyjaciół.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa:

  • spotkania rodzinne,

  • chrzciny,

  • komunie,

  • urodziny,

  • grilla,

  • rejs statkiem po Wiśle,

  • i nie tylko.

Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę oraz wyśmienite jedzenie.

Ślub i wesele to jedna z najważniejszych chwil w życiu Młodej Pary, dlatego powinien być to czas wyjątkowy, magiczny i niezapomniany. W tym dniu najistotniejsza jest perfekcyjna organizacja oraz dbanie o każdy, nawet najmniejszy detal. Nic nie może dziać się przypadkowo. Wszystko powinno być profesjonalnie oraz szczegółowo zaplanowane tak, aby zarówno Młoda Para, jak i obecni goście, odczuli, iż są uczestnikami tej jedynej, niepowtarzalnej i magicznej chwili.

Czy może być coś piękniejszego niż rozpocząć pierwszy dzień wspólnego życia w miejscu, którego nie dotyka cywilizacyjny zgiełk, a spokój i piękno otaczającego krajobrazu pozwala skupić się na tej jedynej, wybranej na całe życie osobie? Wyjątkowość przyrody, jaka otacza Gościniec pod Żaglami, będzie idealnym dopełnieniem przyjęcia weselnego. Magia tego najważniejszego dnia, podkreślona niezwykłą lokalizacją oraz perfekcyjną organizacją, pozostanie w Waszej pamięci na długi czas.

Zrealizuj swoje marzenia

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są oczekiwania par młodych podczas planowania wesela. Do każdej organizacji przyjęcia podchodzimy indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania, oferując doświadczenie i zaangażowanie całego naszego zespołu. Dysponujemy przestronną klimatyzowaną salą, która pomieści do 160 osób. Jeżeli Państwa życzeniem jest zorganizowanie niewielkiego wesela, możemy zaproponować mniejszą, bardziej kameralną salę lub podział sali bankietowej.

Spełnij marzenia o ślubie w plenerze! Urokliwe położenie Gościńca pod Żaglami, nad rzeką Wisłą, w otoczeniu pięknej przyrody, daje możliwość zorganizowania wymarzonego ślubu w plenerze. Śluby organizujemy nad brzegiem rzeki. Zadbamy o każdy detal, aby to jedyne w rodzaju wydarzenie na długo zapadło w pamięci jego wszystkich uczestników i stworzymy bezsprzecznie najpiękniejsze miejsce na powiedzenie sobie najważniejszego w życiu TAK.

Badź na bieżąco

Be!interactive – biznes z lepszej strony 2020
logo PFRTarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm
ZAREZERWUJ ONLINE