Pasja

Pod Żaglami

Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku

Jednym z największych atutów Gościńca pod Żaglami jest jego położenie. Znajduje się nad samym brzegiem jednego z najszerszych miejsc Wisły (około 2200 m szerokości), w bezpośrednim sąsiedztwie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Odwiedzając to miejsce stajesz w centrum tętniącej życiem natury, podziwiasz rozciągające się malownicze krajobrazy i masz okazję cieszyć się kojącym szumem rzeki Wisły.

Miejsce, do którego zapraszamy nie jest przypadkowe. Z okien pokoi hotelowych rozciągają się urokliwe widoki, zachęcające do obcowania ze światem przyrody i podziwiania okolicznych terenów. To prawdziwy azyl od zgiełku codzienności. Przystań, przy której warto się zatrzymać, wsłuchać w szum wody, poczuć otaczający spokój i ciszę. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, a także różnorodny, aktywny wypoczynek.

Twój własny kawałek nieba

Pobyt w Gościńcu pod Żaglami pomoże Ci zregenerować siły i zrelaksować umysł. Bliskość obszernego Parku Krajobrazowego daje możliwość korzystania z rozmaitych form aktywnego wypoczynku. Okoliczne tereny idealnie nadają się do uprawiania wszelkich form turystyki rowerowej, ale nie tylko. Położenie Gościńca zapewnia szybki dostęp do lasu, gdzie można czerpać pełnię wrażeń z urokliwych tras spacerując z kijkami. Rowery górskie, nordic walking, a może kajaki lub rejs po rzece? Każdy znajdzie tutaj formę wypoczynku idealną dla siebię.

Na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego wytyczono wiele szlaków pieszych i rowerowych dla miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość lasów sprzyja długim spacerom lub bieganiu. Niezależnie od pory roku, u nas możesz wypocząć na dziesiątki różnych sposobów. To tutaj możesz odetchnąć pełną piersią i poczuć bliskość natury. Odpoczywaj w klimatycznym miejscu z rodziną lub we dwoje. Zarezerwuj czas na relaks.

Badź na bieżąco

Be!interactive – biznes z lepszej strony 2020
logo PFRTarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm
ZAREZERWUJ ONLINE