Biznes

Pod Żaglami

Idealne w każdym detalu

Szukają Państwo odpowiedniego miejsca na organizację konferencji? Zapraszamy do Gościńca pod Żaglami, który dysponuje przestronną i nowoczesną salą konferencyjną. Jednym z naszych największych atutów jest położenie obiektu przy głównym szlaku komunikacyjnym trasy DK62, co daje możliwość szybkiego dojazdu z Płocka, Włocławka i Gostynina (25 min/ 24 km). Nasz Gościniec znajduje się także w bezpośredniej bliskości do autostrady A2, gwarantując dogodną komunikację z Torunia, Sochaczewa i Lipna (1h/ 75 km) oraz Warszawy, Łodzi i Bydgoszczy (2h/ 130 km).

Gościniec pod Żaglami zapewnia doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, eventów czy targów. Stworzyliśmy niezwykle komfortową przestrzeń, wyposażoną w niezbędny sprzęt multimedialny, który umożliwia prowadzenie prezentacji, a także ułatwia organizację spotkań. W zależności od indywidualnych preferencji i charakteru konferencji proponujemy Państwu stały dostęp do bufetu kawowego.

Jednodniowe szkolenia i kilkudniowe konferencje

Jedną z najważniejszych zalet organizowania konferencji w Gościńcu pod Żaglami jest możliwość pracy i noclegu w tej samej lokalizacji. Po wyczerpującym dniu pełnym pozyskiwania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności nie muszą Państwo tracić czasu na dojazd lub szukanie miejsca noclegu. Zadbaliśmy zarówno o komfort w trakcie biznesowych spotkań, jak i po ich zakończeniu. Oferujemy wygodny wypoczynek w pokojach jedno, dwu lub trzyosobowych.

Wysoki standard oraz wyjątkowe usytuowanie naszego obiektu nad samym brzegiem Wisły, w sąsiedztwie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, tworzą idealny klimat dla organizacji różnego typu spotkań biznesowych. To doskonałe miejsce do wypoczynku po całodniowej aktywności i zorganizowania inspirującego spotkania firmowego połączonego z integracją. Z przyjemnością zorganizujemy dla państwa rejs statkiem po Wiśle lub inne aktywności, które dostarczą niesamowitych wrażeń.

Badź na bieżąco

Be!interactive – biznes z lepszej strony 2020
logo PFRTarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm
ZAREZERWUJ ONLINE